Mänguväljakute akrüülkatted

Mänguväljakute kattematerjalideks on sobilikuks materjaliks akrüülvaik-kate, mida saab edukalt kasutada nii betoonpindadel (spetsiaalkrundiga tõusva niiskuse vastu) kui ka asfaltpindadel. Süsteem reeglina  koosneb elastsest vahekihist, mis kantakse  kas otse aluspinnale või sobiva krundiga kaetud pinnale. UV-, ilmastiku- ja kulumiskindel  dekoratiivkiht kantakse vahekihi peale.

Akrüülvaik platside ja väljakute katted on nii professionaalseteks kasutuseks, nt ITF 2, ITF 3, ITF 5 kategooriale sertifitseeritud tenniseplatsid, kui ka hobbykasutuseks mõeldus mänguväljakute, skateparkide, pallimängude platside katted. Võib kasutada ka jalakäijate või ratturite tsoonis.

Kõik akrüülvaiktooted on pinnalekantavad  põrandaliibiga, rulliga, pintsliga ja õhuvaba pritsiga.

Välispindadel kasutatav vastupidav, keskmise tugevusega akrüül-spordiväljakute kate, mis sobib  tennise-, korv-, võrkpalli-,  jalgpalliväljakute, aga ka muude välistingimustes kasutatavate spordiväljakute jaoks.
Märjalt valatav,  keskmise paksusega 2,2 mm. ITF4. Aluspinnaks asfalt

Sportfloor Ex-Hard

SYSTEM SPORTFLOOR - EX- HARD- COAT
Välispindadel kasutatav elastne,  akrüül-spordiväljakute kate, mis sobib  tennise-, korv-, võrkpalli-,  jalgpalliväljakute, aga ka muude välistingimustes kasutatavate spordiväljakute jaoks.
Märjalt valatav,  keskmise paksusega 3,5 mm. ITF3. Aluspinnaks asfalt.

Materjalide hinnaklass ca 20 €/m2

Flexfloor Ex

SYSTEM FLEXFLOOR-EX in 3.5mm
Ühekomponentne akrüülkate mineraalse täiteainega rattaradadele, kõnniteedele, skateparkidesse. Kõrge kulumiskindlusega, UV-kindel ja ilmastikukindel, elastne. Aluspinnaks asfalt või betoon (spetsiaalkrundiga)

Materjalide hinnaklass ca 20-25 €/m2

Wheel Base/Top

Cycle & Skate System - Sistema per la realizzazione, su supporto ...
POLÜURETAANKATTED
Välispindadel kasutatav väga vastupidav,  PU-spordiväljakute kate, mis sobib  tennise-, korv-, võrkpalli-,  jalgpalliväljakute, aga ka muude välistingimustes kasutatavate spordiväljakute jaoks. Süsteem kombineeritakse SBR kummimati ja polüuretaanmaterjalidega. Märjalt valatav,  keskmise paksusega 6-16  mm. ITF2.

Polyflex PU Ex

SYSTEM POLYFLEX PU-EX
Elastne märgvalatav polüuretaanist turvapõrand, mis sobib koolide mänguväljakute põrandakatete jaoks ning ka võrkpalli, käsipalli, korvpalli, jalgpalliväljakute ja mitmeotstarbeliste väljakute jaoks.

Colorflex

SYSTEM COLORFLEX
PLATSIDE ja VÄLJAKUTE ASFALTVÄRVID/BETOONVÄRVID
Kahekomponentne asfaltvärv/betoonvärv  jalakäijate liikluskoormuse või spordirajatiste välispindade värvimiseks
image_pdfimage_print